doradztwo zawodowe

Spotkanie trzecioklasistów z doradcą zawodowym

W dniach 13,15,17 lutego 2017 r. odbyły się spotkania uczniów klas trzecich z doradcą zawodowym. Warsztaty prowadziły Pani Małgorzata Mazurek i Pani Jagoda Gacal z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Krakowie.

W trakcie zajęć trzecioklasiści określali swoje predyspozycje zawodowe i poszerzali wiedzę dotyczącą zawodów przyszłości. Uczniowie mieli również możliwość podzielenia się wątpliwościami towarzyszącymi dalszym wyborom i rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych, a także  indywidualnie porozmawiać z doradcą zawodowym.

Mamy nadzieję, że przeprowadzone zajęcia zaowocują trafnym wyborem szkoły naszych trzecioklasistów.

K. Tyrpa