FAMILY FEST 2011

FAMILY FEST ? NAJLEPSZĄ ZABAWĄ JEST

Gimnazjum im. Stefana kard. Wyszyńskiego w Sułkowicach organizuje imprezę

pod nazwą FAMILY FEST ? NAJLEPSZĄ ZABAWĄ JEST, która odbędzie się

4 czerwca 2011 r. o godz. 1400 na Stadionie przy ul. Sportowej 51 w Sułkowicach.

Na zabawę zaprosimy Dzieci i Rodziców z całej Gminy.

W programie od 1400 do 2100 przewidujemy: mecz piłki nożnej VIP-ów, mecz piłki siatkowej Rodzice ? Nauczyciele, rodzinne gry i zabawy zręcznościowe, występy dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjum, kącik dla dzieci, pokaz strażacki, karaoke, licytacja obrazów, loteria fantowa, skoki na trampolinie, grill i inne atrakcje.

Głównym założeniem  imprezy jest aktywizowanie lokalnego środowiska, zwłaszcza ludzi młodych i promowanie Naszej Szkoły w Gminie Sułkowice.

Przywileje Sponsorskie:

• Logo i nazwa Sponsora na stronie internetowej Gimnazjum,
  • Logo i nazwa Sponsora umieszczona w prasie po zakończeniu imprezy (Klamra, Gazeta Myślenicka)
  • Podziękowanie Sponsorom podczas programu artystycznego w obecności zaproszonych gości.

Zapraszamy Państwa do współpracy z Naszą Szkoła i Społecznym Komitetem SPSM

i skorzystania z promocji związanej z FAMILY FEST.

Kontakt i dodatkowe informacje:

Stowarzyszenie Pomocy Szkole Małopolska Społeczny Komitet przy Gimnazjum

32-440 Sułkowice ul. Sportowa 51

Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie Oddział w Sułkowicach

Nr rachunku 16858900060170081002050001

Kontakt:  Halina Obst -  Tel. 607 695 024;  Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.